Sklep i serwis rowerowy -Świętokrzyska 58a Gdańsk

Przechowalnia

Brak wolnych miejsc w przechowalni – aktualnie nie przyjmujemy już rowerów na przechowanie

Zima to ciężki czas dla rowerów. Często nie ma na nie miejsca w mieszkaniu, na balkonie są niesprzyjające warunki atmosferyczne, a w piwnicy nie zawsze jest bezpiecznie.
Wychodząc naprzeciw tym okolicznościom, proponujemy skorzystanie z naszej nowej usługi –przechowalni rowerów w pakiecie z serwisem generalnym.

Co zyskujesz?

Bezpieczne przechowanie roweru przez zimę – przechowywanie odbywa się w suchym pomieszczeniu z zabezpieczeniem alarmowym
generalny serwis roweru w cenie przechowania (sprawdź zakres serwisu generalnego)
płatność dopiero na wiosnę – zostawiasz rower w listopadzie, płacisz w marcu

Czas przechowywania
Umowa przechowania roweru jest zawierana na termin od 1 listopada do 31 marca. Oczywiście istnieje możliwość wcześniejszego odbioru roweru (prosimy o wcześniejszą informację o planowanym odbiorze), jednak opłata jest stała za cały okres przechowywania.

Ile to kosztuje?
Całkowity koszt usługi to 249 zł. W tej cenie otrzymujesz: przechowanie roweru w bezpiecznych warunkach przez 5 miesięcy (bezcenne) + generalny serwis roweru (normalna cena samego serwisu w sezonie 249 zł). Jeśli nie jesteś zainteresowany serwisem koszt samej przechowalni to 149 zł.

Dodatkowe uwagi

Podana cena (249 zł za przechowanie i serwis) nie uwzględnia kosztu ewentualnych części – w razie stwierdzenia konieczności ich wymiany podczas serwisu obsługa będzie się kontaktowała w tej sprawie z właścicielem roweru.
przechowywanie roweru trwa do 31 marca – do tego terminu rower powinien być odebrany z przechowalni; za każdy dodatkowy dzień po przekroczonym terminie zostanie doliczona dodatkowa opłata w wysokości 2 zł.
jeśli nie potrzebujesz korzystać z przechowalni, a potrzebujesz serwisu generalnego w niższej cenie, nie ma sprawy – od 1 listopada do końca roku oferujemy serwis generalny za pół ceny, czyli za 125 PLN.