Sklep i serwis rowerowy -Świętokrzyska 58a Gdańsk

Rowery

Wszystkie rowery aktualnie znajdujące się na stanie naszego sklepu można sprawdzić na stronie cyklisci.com w dziale ROWERY. Jeśli roweru, który Państwa interesuje nie mamy na stanie, sprowadzimy dowolny model w ciągu 2-3 dni roboczych o ile będzie dostępny u producenta.

(kliknij na logo i przejrzyj ofertę na www producenta)

Rowery UNIBIKE to sprzęt składany w Polsce. Polecamy je zawsze jako pierwsze i najlepsze, ponieważ oferują najlepszy w Polsce (naprawdę!) stosunek jakości do ceny! 5 lat gwarancji na ramy!

CANNONDALE to amerykańska marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Rowery Cannondale od lat cieszą się niesłabnącą renomą w świecie kolarzy szosowych i MTB. Firma ta jest pionierem jeśli chodzi o nowatorskie rozwiązania w branży. Dożywotnia gwarancja na wszystkie rowery dopełnia tylko obrazu tej marki Premium.

MARIN to kalifornijska legenda rowerów MTB, jedna z pierwszych firm, która w USA zaczęła produkować rowery górskie. Teraz po wielu latach nieobecności na polskim rynku, wraca z przytupem nie tylko w rowerach górskich, ale również w gravelach, touring-bike’ach czy miejskich szosówkach. Rowery takie jak Lombard czy Four Corners znalazły już sobie spore grono entuzjastów. Poszukujesz nietuzinkowego roweru? Wybierz Marina!


GT to klasa sama w sobie. Jest to amerykański producent zajmujący się rowerami już od kilkudziesięciu lat. Rozwiązania techniczne przez nich stosowane wyróżniają się pomysłowością i wysokim stopniem zaawansowania. 5 lat gwarancji na ramy!

 


ROMET został kilka lat temu wskrzeszony jako marka rowerów wysokiej jakości i jest to obecnie jeden z wiodących producentów na rodzimym rynku. Wiele modeli jest naprawdę godnych polecenia, wśród nich m.in. trekkingowe, crossowe, MTB czy ostatnio szosowe i gravele.

 

SUPERIOR to czeski producent rowerów o sportowym charakterze. W swojej ofercie mają rowery górskie, szosowe i przełajowe oraz elektryczne. Szeroka oferta skierowana jest do kobiet i młodzieży – tutaj ich rowery charakteryzują się ciekawym wzornictwem oraz niską wagą.

…i innych, o ile jest dostępny u producenta.