Rowery «

Wszystkie rowery aktualnie znajdujące się na stanie naszego sklepu można sprawdzić na stronie www.cyklisci.com w dziale ROWERY.

Jeśli roweru, który Państwa interesuje nie mamy na stanie, SPROWADZIMY W CIĄGU 2-3 DNI DOWOLNY MODEL  SPOŚRÓD:

(kliknij na logo i przejrzyj ofertę na www producenta)


Rowery UNIBIKE polecamy zawsze jako pierwsze i najlepsze, ponieważ oferują najlepszy w Polsce (naprawdę!) stosunek jakości do ceny! 5 lat gwarancji na ramy

Cannondale to marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Rowery Cannondale od lat cieszą się niesłabnącą renomą w świecie kolarzy szosowych i MTB. Firma ta jest pionierem jeśli chodzi o nowatorskie rozwiązania w branży. Dożywotnia gwarancja na wszystkie rowery dopełnia tylko obrazu tej marki Premium.

MARIN to kalifornijska legenda rowerów MTB, jedna z pierwszych firm, która w USA zaczęła produkować rowery górskie. Teraz po wielu latach nieobecności na polskim rynku, wraca z przytupem nie tylko w rowerach górskich, ale również w gravelach, touring-bike’ach czy miejskich szosówkach. Rowery takie jak Lomabrd czy Four Corners znalazły już sobie spore grono entuzjastów. Chcesz mieć nietuzinkowy rower? Wybierz Marina!


GT to klasa sama w sobie. Jest to amerykański producent zajmujący się rowerami już od kilkudziesięciu lat. Rozwiązania techniczne przez nich stosowane wyróżniają się pomysłowością i wysokim stopniem zaawansowania. 5 lat gwarancji na ramy!


Kross to w tej chwili prawdopodobnie najlepiej rozpoznawalna marka rowerów w Polsce. Można tu znaleźć wiele bardzo ciekawych modeli wśród rowerów górskich, turystycznych, miejskich, młodzieżowych i innych.


ROMET został kilka lat temu wskrzeszony jako marka rowerów wysokiej jakości, co i my potwierdzamy. Wiele modeli jest naprawdę godnych polecenia, wśród nich m.in. crossowe, MTB czy ostatnio szosowe i gravele.


Rowery Northtec mają bardzo ciekawy i kolorową aparycję! Przy tym oferują wysoką jakość wykonania.


Rowery z Poznania charakteryzujące się bardzo dobrym stosunkiem cena/jakość. Gorąco polecamy!

…i innych, o ile jest dostępny u producenta.

1 października 2012 | Rowery | Możliwość komentowania Rowery została wyłączona

Cyklisci.comCyklisci.comCyklisci.com